Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP muži - hřiště Tyršova
29.kolo    SO 14.03. 15:00        FC Vsetín  - Provodov 1:1 (Augusta)
17.kolo    SO 21.03. 15:00        Slušovice - FC Vsetín odloženo na 8.4.16:30
18. kolo   SO 28.03. 16:00        FC Vsetín  – Ostr. Nová Ves odloženo na 8.5.16:30
19. kolo   SO 04.04. 16:00        Uherský Brod - FC Vsetín 2:1 (Jaroš)
20. kolo   SO 11.04. 16:30        FC Vsetín  - Zborovice
21. kolo   SO 18.04. 16:30        Chropyně - FC Vsetín
22. kolo   SO 25.04. 16:30        FC Vsetín  - 1.Valašský FC
30. kolo   ST  29.04. 17:00        Hluk - FC Vsetín
23. kolo   SO 02.05. 16:30        FC Vsetín  - Spytihněv
24. kolo   NE 10.05. 16:30        Dolní Němčí - FC Vsetín
25. kolo   SO 16.05. 16:30        FC Vsetín B - Vlachovice
26. kolo   SO 23.05. 16:30        Kateřinice - FC Vsetín
27. kolo   SO 30.05. 16:30        FC Vsetín  - Vigantice
28. kolo   SO 06.06. 16:30        FC Vsetín  - Morkovice
16. kolo   SO 13.06. 16:30        FC Vsetín  - Holešov
 
OP muži - hřiště Tyršova
15. kolo   PÁ 08.05. 17:00        FC Vsetín B - Prlov
16. kolo   NE 29.03. 10:15        FC Vsetín B - Střítež n.B odloženo na NE 21.6. 10:15
17. kolo   NE 05.04. 16:00        Ratiboř - FC Vsetín B
18. kolo   NE 12.04. 10:15        FC Vsetín B - Jablůnka
19. kolo   NE 19.04. 16:30        Nový Hrozenkov - FC Vsetín B
20. kolo   NE 26.04. 10:15        FC Vsetín B - Liptál
21. kolo   NE 03.05. 10:15        FC Vsetín B - Janová
22. kolo   NE 10.05. 10:15        Kateřinice B - FC Vsetín B (hř.Semetín)
23. kolo   NE 17.05. 10:15        FC Vsetín B - Bynina
24. kolo   NE 24.05. 16:30        Francova Lhota - FC Vsetín B
25. kolo   NE 31.05. 10:15        FC Vsetín B - Horní Bečva
26. kolo   NE 07.06. 10:15        FC Vsetín B - Halenkov
15. kolo   SO 13.06. 16:30        Hošťálková - FC Vsetín B
 
Divize starší dorost - hřiště Ohrada
16. kolo   NE 29.03. 10:15        FC Vsetín  - Uničov odloženo
17. kolo   NE 05.04. 10:15        Hlučín - FC Vsetín
18. kolo   NE 12.04. 10:15        FC Vsetín  - Přerov
19. kolo   NE 19.04. 10:15        Vítkovice B - FC Vsetín
20. kolo   NE 26.04. 10:15        FC Vsetín  – Bystřice p.H.
21. kolo   NE 03.05. 10:15        FC Vsetín  – Zábřeh
14.kolo    ST 06.05. 14:15        FC Vsetín – Hranice
22. kolo    NE 10.05. 13:00       Havířov - FC Vsetín
23. kolo   NE 17.05. 10:15        FC Vsetín – Ostrava-Jih
24. kolo   NE 24.05. 10:15        Valašské Meziříčí - FC Vsetín
25. kolo   NE 31.05. 10:15        FC Vsetín  - Jeseník
26. kolo   NE 07.06. 10:15        Fulnek - FC Vsetín
15. kolo   SO 13.06. 10:15        HFK Olomouc - FC Vsetín
 
Divize mladší dorost - hřiště Ohrada
16. kolo   NE 29.03. 12:30        FC Vsetín  - Uničov
17. kolo   NE 05.04. 12:30        Hlučín - FC Vsetín
18. kolo   NE 12.04. 12:30        FC Vsetín  - Přerov
19. kolo   NE 19.04. 12:30        Vítkovice B - FC Vsetín B
20. kolo   NE 26.04. 12:30        FC Vsetín  – Bystřice p.H.
21. kolo   NE 03.05. 12:30        FC Vsetín  – Zábřeh
14.kolo    ST 06.05. 16:30        FC Vsetín – Hranice
22. kolo   NE 10.05. 13:00        Havířov - FC Vsetín
23. kolo   NE 17.05. 12:30        FC Vsetín – Ostrava-Jih
24. kolo   NE 24.05. 12:30        Valašské Meziříčí - FC Vsetín
25. kolo   NE 31.05. 12:30        FC Vsetín  - Jeseník
26. kolo   NE 07.06. 12:30        Fulnek - FC Vsetín
15. kolo   SO 13.06. 12:30        HFK Olomouc - FC Vsetín
 
KP starší žáci - hřiště Ohrada
15.kolo    SO 21.03. 09:30        FC Vsetín - Dolní Němčí  odloženo
16. kolo   SO 28.03. 09:30        Vikt.Otrokovice - FC Vsetín 3:0
17. kolo   SO 04.04. 09:30        FC Vsetín  - Bojkovice 1:1 (Maček F.)
18. kolo   SO 11.04. 09:30        Kunovice - FC Vsetín
19. kolo   SO 18.04. 09:30        FC Vsetín  - Bystřice p.H
20. kolo   SO 25.04. 09:30        Uherský Brod - FC Vsetín  
21. kolo   SO 02.05. 09:30        Luhačovice - FC Vsetín  
22. kolo   SO 09.05. 09:30        FC Vsetín – Paseky Zlín
23. kolo   SO 16.05. hlášenka Kroměříž B - FC Vsetín
24. kolo   SO 23.05. 09:30        FC Vsetín  - Slovácko C
25. kolo   SO 30.05. 09:30        Chropyně - FC Vsetín
26. kolo   SO 06.06. 09:30        FC Vsetín  - Jiskra Otrokovice
14. kolo   SO 13.06. 09:30        Valašské Meziříčí - FC Vsetín
 
KP mladší žáci - hřiště Ohrada
15.kolo    SO 21.03. 11:15        volno
16. kolo   SO 28.03. 11:15        Vikt.Otrokovice - FC Vsetín 1:1 (Mydlář)
17. kolo   SO 04.04. 11:15        FC Vsetín  - Bojkovice 7:0
18. kolo   SO 11.04. 11:15        Kunovice - FC Vsetín
19. kolo   SO 18.04. 11:15        FC Vsetín  - Bystřice p.H
20. kolo   SO 25.04. 11:15        Uherský Brod - FC Vsetín  
21. kolo   SO 02.05. 11:15        Luhačovice - FC Vsetín  
22. kolo   SO 09.05. 11:15        FC Vsetín – Paseky Zlín
23. kolo   SO 16.05. hlášenka Kroměříž B - FC Vsetín
24. kolo   SO 23.05. 11:15        FC Vsetín  - Slovácko C
25. kolo   SO 30.05. 11:15        Chropyně - FC Vsetín
26. kolo   SO 06.06. 11:15        FC Vsetín  - Jiskra Otrokovice
14. kolo   SO 13.06. 11:15        Valašské Meziříčí - FC Vsetín
 
KS st. a ml. přípravka  - hřiště Tyršova
 8. kolo    SO 11.04. 13:30        Val.Meziříčí B - FC Vsetín  (umělá tráva)
 9. kolo    SO 19.04. 10:00         FC Vsetín  - Poličná
10. kolo   PÁ 24.04. hlášenka    1.Valašský FC - FC Vsetín 
11. kolo   SO 02.05. 10:00         FC Vsetín  - Val.Meziříčí A
12. kolo   SO 09.05. hlášenka   Vigantice - FC Vsetín
13. kolo   NE 17.05. 10:00         Juřinka - FC Vsetín
14. kolo   SO 23.05.                    volno
15. kolo   NE 31.05.                    finále
 
OP st. přípravka B - hřiště Tyršova
15. kolo   NE 12.04. hlášenka   Kateřinice  - FC Vsetín B
16. kolo   NE 19.04. 10:00         Ratiboř - FC Vsetín B
17. kolo   NE 26.04. 08:30         Val.Meziříčí C - FC Vsetín B
18. kolo   NE 03.05. 13:00         FC Vsetín B - Jarcová
19. kolo   NE 10.05. 10:00         Podlesí - FC Vsetín B
20. kolo   NE 17.05. 13:00         FC Vsetín B - Kateřinice
11. kolo   NE 24.05. 10:00         FC Vsetín B - Ratiboř
12. kolo   NE 31.05. 13:00         FC Vsetín B - Val.Meziříčí C
13. kolo  SO 07.06. 14:00          Jarcová - FC Vsetín B
14. kolo   NE 14.06. 10:00         FC Vsetín B - Podlesí